משלוחים בינעירוניים

תוכן עניינים

משלוחים בינעירוניים

אם אתם צריכים לשלוח חפצים, מסמכים או כל דבר אחר לאדם או עסק בעיר אחרת, אתם כבר לא צריכים להסתמך על השירות של דואר ישראל – אנחנו בחברת MyDelivery מספקים שירות משלוחים בינעירוניים מעיר לעיר במודל המתאים לכם. לא בטוחים שזה השירות המתאים לכם? בואו לקרוא כאן את כל הפרטים החשובים כמו מחירים, כיצד לדעת שאתם בוחרים בחברת השליחויות הנכונה לכם ועוד.

 

מהם משלוחים בינעירוניים?

משלוח בין עירוני הוא סוג של משלוחים בארץ המיועדים למי שצריך להעביר חפצים, מסמכים או כל דבר אחר מעיר לעיר ואין לו זמן לעשות את זה בעצמו. בין שאתם צריכים שהמשלוח יגיע ליעד שלו עוד היום או שאתם רוצים שנשאיר אותו בלוקר ספציפי כדי שהנמען יאסוף אותו מתי שנוח לו – משלוחים בין עירוניים מבטיחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר ואת התמורה המהירה והמשתלמת ביותר למחיר שתשלמו.

 

מהם היתרונות של משלוחים בינעירוניים?

  • נוחות – אין צורך לצאת מהבית או מהעסק כדי לשלוח את החבילה שלכם ליעד. אנחנו נגיע עד אליכם לאיסוף המשלוח ולכל מקום בארץ כדי למסור אותו
  • מהירות – אפשר לשלוח חבילות במהירות ובקלות לכל מקום בארץ, גם אם אתם צריכים שהן יגיעו ליעד עוד היום
  • אמינות – אנחנו בחברת MyDelivery מציעים שירות אמין והבטחה לאיכות, כדי שתהיו בטוחים שהחבילה שלכם מגיעה ליעד בזמן ובשלמותה
  • יכולת מעקב – תוכלו לעקוב אחר החבילה לאורך כל המסלול כדי לדעת בכל רגע נתון איפה היא נמצאת

 

כיצד נבצע משלוחים בינעירוניים בצורה הטובה ביותר?

כדי לקבל את השירות המתאים לכם ביותר, חשוב בתור התחלה שתבחרו בחברת שליחויות שתספק לכם שירות אמין ומקצועי. בין שאתם צריכים משלוחים מדלת לדלת או משלוחים מהיום להיום, אתם חייבים להיות בטוחים שהחברה תספק לכם את מה שאתם צריכים בשקיפות ובהתחייבות להצלחה, אחרת אתם משקיעים את הכסף שלכם לשווא ולכו תדעו מה יקרה עם המשלוח שלכם. אנחנו בחברת MyDelivery מחויבים לשקיפות ולאמינות לאורך כל הדרך, עם שירות לקוחות שישמח לעמוד לשירותכם כדי לענות על כל שאלה, כולל תמחור הוגן ואפשרות מעקב אחרי המשלוח שלכם. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שהמשלוח יגיע שלם ליעד בזמן שביקשתם, וזה לא משנה אם אתם אדם פרטי או עסק ומעוניינים לשלוח מעטפה קטנה או ארגז גדול ושביר.

 

מהו טווח המחירים למשלוחים בינעירוניים?

חשוב לציין שרוב המחירים של משלוחים בין עירוניים או כל סוגי המשלוחים של חברת שליחויות יהיו בדרך כלל יקרים יותר ממה שדואר ישראל יציע לכם. עם זאת, העובדה שמדובר בחברות פרטיות אומרת גם שאתם כנראה תקבלו שירות בסטנדרט גבוה יותר, ותוכלו לסמוך עליהם שהדרישות שלכם למשלוח כמו הגעה בשעה מסוימת או הדחיפות שלו ימולאו כמו שצריך.

המחיר של משלוח בין עירוני תלוי בכמה גורמים:

  • גודל המשלוח – הגודל של החבילה שאתם שולחים משפיע על המחיר של המשלוח. חברת השליחויות תגבה מכם מחיר נמוך יותר אם אתם שולחים מעטפה לעומת שליחה של קופסה גדולה
  • מרחק הנסיעה – עוד גורם המשפיע על המחיר הוא כמובן המרחק שהשליח יעשה כדי להגיע ליעד שלכם
  • דחיפות – שירותים כמו משלוחים מהרגע להרגע כמובן יקרים יותר משירותים כמו משלוחים מהיום למחר בגלל הדחיפות שלהם
  • גורמים נוספים – גורמים נוספים שישפיעו על הטיפול בחבילה כמו הובלה של חומרים מסוכנים או שבירים ועוד

טווח המחירים של משלוחים בין עירוניים יכול להיות מ-100 ש"ח ולהגיע ל-1,000 ש"ח או יותר למשלוחים מקצה אחד של הארץ לקצה השני. מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת למשלוח שלכם לפי כל הקריטריונים הרלוונטיים.

 

לסיכום

זה לא משנה מה אתם צריכים לשלוח ולאן, שירות המשלוחים הבין עירוניים של חברת MyDelivery הוא בדיוק מה שאתם צריכים. אנחנו מספקים לכל הלקוחות שלנו אמינות רבה, יעילות ושירות לקוחות יוצא מן הכלל, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם משקיעים כמו שצריך את הכסף שלכם במשלוחים איכותיים ומהירים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם לכל בקשה או שאלה, ונספק לכם גם דרך לעקוב אחרי המשלוח כדי לראות בעיניים שאנחנו מקיימים את העקרונות החשובים לנו. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר למשלוח שאתם צריכים – אנחנו כבר נגיע אליכם כדי לאסוף את המשלוח ולהעביר אותו בבטחה ליעד.

נגישות
לשליחויות בכל הארץ לחצו כאן