שליחות משפטית

שליחויות משפטיות שמגיעות בזמן

הגשתם תביעה והנתבע לא קיבל את כתב התביעה? יש לכם מסמכים שנוגעים לתביעה מסוימת ועליכם להגישם במהירות ובבטיחות? שליחות משפטית ברמה הגבוהה ביותר, עוד היום!

שירות מסירה משפטית הוא אחד השירותים החשובים ביותר שאנו מספקים.
אנו מבינים את המשמעות של מסירה משפטית במועד שתוכנן, לנמען המדויק, לא משנה היכן הוא נמצא בארץ, אנו נדאג למסור את המסירה במשלוח אקספרס באופן מדויק ושלם!
אנו מבצעים איסוף של מסמכים משפטיים, מסירות משפטיות, פתיחת תיקים משפטיים ועוד.

כאשר תזמינו שליחות משפטית, הצוות המסור שלנו יטפל בכם בזריזות, במקצועיות, ולא פחות חשוב – יחזור אליכם עם אישור מסירה משפטי למסמכים אשר ביקשתם למסור.
שירות שליחות משפטית, אוסף מכם את המסמכים הנדרשים, מקבל מכם את כל המידע הנדרש על מנת לבצע את השליחות באופן מושלם, יוצא לדרך ומשלים את ביצוע המשימה באופן המקצועי והאיכותי ביותר.
רוב הלקוחות שדורשים מסירה משפטית הם בדרך כלל משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, רשויות עירוניות, משרדי הוצאה לפועל , עסקים רבים וגם אנשים פרטיים, אשר למשל יכולים להגיש תביעה, ולבקש למסור מסירה משפטית אישית לנתבע, על מנת להיות בטוחים מעל לכל ספק, כי התביעה הגיעה לנתבע.

היתרונות של שליחות משפטית

מסירה אישית – אחד הדברים המשמעותיים ביותר במסירה משפטית הוא וידוא המסירה האישית. לא לשכן, לא לבן של, לא לתא הדואר. מסירה אישית לידיו של הנמען, בכל זאת, מדובר במסמך המכיל תוכן משפטי כלשהו, תוכן רשמי מעורך דין או בית המשפט, והמחויבות למסירה אישית היא החשובה ביותר במעלה. כל שליחות משפטית שנעשית דרכנו, מקבלת את מלוא תשומת הלב האישית, על מנת לספק לכם שקט וביטחון בביצוע המשימה של משלוחים בארץ.

שליחות מקצועית –  הבלדרים שלנו מוסמכים, מיומנים ומקצועיים ביותר, למסור מסירה משפטית באופן המקצועי ביותר. במועד שנקבע, במקום שנקבע, מול הנמען המדויק, בלי טעויות וללא עיכובים.

שליחות זריזה – אחד האלמנטים החשובים בשליחות משפטית הוא אלמנט המהירות והזריזות. אם מדובר בהזמנה לבית המשפט, או בהגשת כתב תביעה, אין זמן להתעכב, ואנו מבינים זאת, ומבטיחים לכם את השליחות הזריזה ביותר.

למה לבצע שליחות משפטית דרכנו?

  • אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים כי השליחות שלכם תגיע במועד שהגדרתם.
  • אנו עובדים ביעילות, במהירות, ובמקצועיות, לבצע שליחות משפטית על הצד הטוב ביותר.
  • אנו מבצעים שליחויות משפטיות בכל הארץ.
  • אם נתקלתם בקושי מסוים, או שאתם פשוט רוצים לדעת מה קורה, אנחנו זמינים ומספקים מענה אישי ומקצועי לכל הלקוחות שלנו, באמצעות צוות מקצועי ומסביר פנים.

מסירה משפטית עם MyDelivery – אתם בידיים הטובות ביותר!

משלוח אקספרס עם MyDelivery

אתם בידיים הטובות ביותר!

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

שליחויות לכל הארץ במחירים ללא תחרות

Open chat
לשליחויות בכל הארץ לחצו כאן
Powered by