שליחות משפטית

מחפשים חברת שליחות משפטית? הגעתם למקום הנכון!
אצלנו תקבלו שירות מהיר, מקצועי ויחס אישי מרגע קבלת המשלוח ועד מסירתו.

שליחות משפטית מהווה חלק משמעותי בעולם המשפט, משום שהשירות מאפשר לשלוח מסמכים משפטיים לנמען (כמו זימונים לבית משפט או מסמכים רגישים). על מנת לבצע שליחות משפטית, יש צורך בדיסקרטיות, מקצועיות ותשומת לב לפרטים הקטנים – ואת כל אלה אנחנו מספקים בתהליך שאנו נבצע עבורכם.

מקצועיות, אמינות ודיוק הם חשובים בתהליך השליחות, בעיקר כי משלוחים משפטיים שלא נמסרו באופן מקצועי – עלולים להוביל להשלכות שונות. יש לנו לא מעט ניסיון בשליחויות משפטיות, אנו מוסרים את החבילות ישירות לנמען ואף מתעדים את המסירה בווידאו – וכל זה, כדי להבטיח שהמשלוח יגיע לידיים הנכונות, בזמן הנכון ובאופן המקצועי ביותר.

השליחויות המשפטיות שאנו מבצעים

שליחויות לעורכי דין

עבור מסמכים הנשלחים ע"י עורכי דין, חשיבות השליחות ואישור המסירה המשפטי הוא קריטי.

שליחות חוזים לחתימה

חתימה על חוזים מורכבים (במיוחד בתחומי הנדל"ן) מחייבת חתימה ידנית ואישור מסירה.

שליחות כתבי תביעה

מסמכי תביעות קטנות, ייצוגיות וגדולות נדרשות להגיע ליעדן עם ללא טעויות או עיכובים.

אישורי בדיקות מעבדה

תוצאות של בדיקות מעבדה נדרשות להגיע ליעדן הנכון ובזמן, כל טעות עלולה לעלות בחיי אדם.

שליחויות משפטיות עם Mydelivery

כיום ניתן לבצע מגוון רחב של שליחויות משפטיות, החל משליחת חוזים ועד לשליחת כתבי תביעה. השליחויות מיועדות לעורכי דין ולעוסקים בעולם המשפט, וגם ללקוחות פרטיים. יש חשיבות גדולה למשלוחים הללו, בייחוד בכל מה שנוגע לזמנים – ואנחנו כאן כדי לספק לכם משלוח מהיר ומקצועי.

מעבר לזה, אנחנו מתעדים את השליחות בווידאו, מה שיהווה עבורכם הוכחה שהיא התקבלה.

שליחות משפטית בקיצור ולעניין

הגשתם תביעה והנתבע לא קיבל את כתב התביעה? יש לכם מסמכים הנוגעים לתביעה מסוימת ועליכם להגישם במהירות ובבטיחות? שליחות משפטית ברמה הגבוהה ביותר, עוד היום! השירות הוא אחד השירותים החשובים ביותר שהספקים שלנו נותנים. אנו מבינים את המשמעות של שליחות משפטית במועד שתוכנן, לא משנה היכן בארץ. הספקים המצוינים שלנו ידאגו למסור את החבילה במשלוח אקספרס באופן מהיר ומקצועי! השירות כולל איסוף של מסמכים משפטיים, מסירת מסמכים הנוגעים לפתיחת תיקים משפטיים, תיעוד המסירה בסרטון וידאו ועוד.

שליחות משפטית היא שליחות מקצועית עבור מסמכים הדורשים מסירה אישית ישירות לידיו של הנמען כגון דרישת תשלום, מכתב התראה, שליחת חוזים לחתימה, כתב בית דין או זימון עד. המסירה נעשית בדרך כלל מטעם עורכי דין, רואי חשבון, רשויות עירוניות, משרדי הוצאה לפועל, עסקים וגם אנשים פרטיים אשר רוצים לבצע שליחות משפטית, לרוב לנתבע. בין היתר השירות כולל איסוף מסמכים משפטיים, ושליחויות לעורכי דין במסירת מסמכים נוגעים לפתיחת תיקים משפטיים

השליחות המשפטית נדרשת כאשר אנו זקוקים למסירה משפטית מאושרת של מסמך משפטי. מאחר והדבר עלול להיות מכריע ומסובך, כדאי מאוד להיעזר בשירות של שליחות משפטית אשר יסיר דאגה מלבכם. שליחות משפטית למעשה דואגת למסירה של המסמך המשפטי ומוודאת באופן אישי את המסירה כולל טופס ייעודי המהווה טופס אישור בו מתועדים כל הפרטים המדויקים אודות תאריך המסירה, מקום, שעה, שם המקבל וחתימתו במידה והוא מסכים. מכיוון שמדובר בפרוצדורה משמעותית ומורכבת, לעיתים רבות יוגש תצהיר עם כל הפרטים הללו לחתימת עורך דין.

כל אדם מעל גיל 18 רשאי לבצע מסירה משפטית רגילה ובלבד שיוכל למלא את טופס אישור המסירה והתצהיר. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מסירה לא תקינה, ולו בשל איתור מען לא מדויק ומסירה שנמסרה שלא בכתובת מגוריו של הנתבע, עלולה להביא לביטול ומחיקת התביעה. לכן מומלץ להיעזר בשליחות משפטית מהימנה ומקצועית בעלת ניסיון וידע רב בנושא אשר תלווה אתכם בתהליך ותבצע את המסירה בדיוק רב וללא טעויות. שליחות אשר תדאג לסייע במידה ולא ניתן לאתר את המען או לבצע מסירה מלאה, וכן תדע לטפל במקרים כגון הודעות פינוי עקב הוצאה לפועל, אשר להם נדרש רישיון מיוחד. חשוב לזכור כי מסירה כדין אינה מחייבת את חתימת המקבל, אלא שהמוסר יהיה מקצועי, מנוסה, אחראי, ויתעד הכל כנדרש.

מחיר השליחות נקבע על פי מספר קריטריונים ובהם סוג המסמך המשפטי, מיקום המסירה וכמות ניסיונות המסירה. ההשקעה הזו כמובן כדאית כדי לספק את הזריזות השקט והביטחון להם אתם זקוקים. לרוב, שליחות משפטית מתחילה בעלות של כ – 70 ש"ח

שליחויות משפטיות לעורכי דין נדרשות בשגרת העבודה ולכן קצב השליחות נדרש להיות גבוה ועם זמינות מיידית. אני מזמינים אתכם לקבל הצעת מחיר מהירה לשליחות מיידית לעורכי דין.
אנו מזמינים אתכם להוריד מעמוד זה טופס מסירה משפטית בחינם(!) בגרסת pdf ולהשתמש בו לצורך מסירה משפטית.

כאשר תזמינו שליחות משפטית, הספקים המצוינים שלנו יטפלו בכם בזריזות, במקצועיות, ולא פחות חשוב – יחזרו אליכם עם אישור למסמכים אשר ביקשתם למסור. אנשי שירות השליחות המשפטית יאספו מכם את המסמכים הנדרשים, יקבלו ישירות מכם את כל המידע הנדרש על מנת לבצע את השליחות באופן מושלם, יצאו לדרך וישלימו את ביצוע המשימה באופן המקצועי והאיכותי ביותר. רוב הלקוחות שזקוקים לשירות הם בדרך כלל משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, רשויות עירוניות, משרדי הוצאה לפועל, עסקים רבים אחרים וגם אנשים פרטיים. כך תוודאו ללא כל ספק כי מסמכים משפטיים בעלי חשיבות רבה הגיעו ליעדם במועד המדויק.

היתרונות של שליחות משפטית

עבודה מקצועית

כל הבלדרים המועסקים דרך הספקים שלנו מוסמכים, מיומנים ומקצועיים ביותר לצורך ביצוע מסירה משפטית באופן המקצועי ביותר, במועד שנקבע, במקום שנקבע, עבור הנמען המדויק, בלי טעויות וללא עיכובים.

מסירה אישית

לוידוא המסירה האישית חשיבות רבה ביותר. חשוב לבצע את המסירה האישית לידיו של הנמען בלבד, משום שמדובר במסמך המכיל תוכן משפטי מעורך דין או מבית המשפט, ולרוב מסמכים אלו בעלי רגישות בדרגות שונות. לכן, למחויבות למסירה אישית חשיבות עליונה במעלה. כל שליחות משפטית המתבצעת באמצעות הספקים שלנו, מקבלת את מלוא תשומת הלב על מנת לספק לכם שקט וביטחון בביצוע משימת המסירה.

שליחות זריזה

אחד האלמנטים החשובים בשליחות משפטית הוא אלמנט המהירות והזריזות. אם מדובר בהזמנה לבית המשפט, או בהגשת כתב תביעה, אין זמן להתעכב ואנו מבינים זאת. הספקים שלנו יספקו לכם את השליחות הזריזה ביותר.

מדוע לבצע שליחות משפטית דרכנו?

כל הסיבות לבחור בנו

למה לבחור בחברת השליחויות של MY DELIVERY?

הזמנה ידידותית לכולם​

הספקים שלנו מבצעים שירותי שליחויות עבור אנשים פרטיים, חברות, ובעלי עסקים, בממשק ידידותי שמתאים לכולם.​

יעילות ומהירות

מחפשים פיתרון מהיר של שליחות מהיום להיום? בשביל זה אנחנו כאן! אנחנו עובדים עם חברות משלוחים שיספקו לכם משלוחים מהירים במחירים ידידותיים והוגנים.

שקט וביטחון בהזמנה שלכם

כל ההזמנות שלנו יגיעו ליעדן במועד, וימסרו כהלכה. אתם יכולים להיות רגועים, כי המשלוח שלכם בידיים טובות.

זמינות ומענה אישי על שאלות

שירות הלקוחות זמין באמצעים הנוחים לכם. אפשר לפנות אלינו בטלפון, בוואטס-אפ או במייל.

שליחויות בכל הארץ

הגבולות למשלוחים שלנו הם גבולות המדינה, בתוכה החבילות שלכם יגיעו לכל מקום! חברות המשלוחים שלנו יספקו לכם את החבילות בכל אזור בארץ (ייתכנו מקרים שבהם משלוחים מהיום להיום יסופקו באזורי חלוקה ספציפיים - שווה לבדוק איתנו).

צוות מקצועי ואמין

יש לנו שליחים מקצועיים ומוכשרים, שעושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר, ותמיד עם חיוך ובסבר פנים יפות! כל חברות המשלוחים שלנו הן חברות מקצועיות ובעלות ניסיון רב בתחום. המשלוח שלכם בידיים טובות.

נגישות

רגע לפני שאתם מורידים את הטופס

למסירה משפטית ישנן משמעויות רבות, אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו בנושא שליחות משפטית לפני שאתם בוחרים להתמודד לבד.

לשליחויות בכל הארץ לחצו כאן