שליחויות לעסקים

חברתנו מספקת שירותי שליחויות לעסקים במירב המקצועיות, האמון והזריזות! אנו מעניקים שירותי שליחויות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, ובאפשרותכם לבחור את סוג השירות המתאים לכם. אם אינכם בטוחים מה השליחות המומלצת עבורכם במקרה מסוים, אנו כאן על מנת לייעץ לכם ולסייע לכם במהירות ובמקצועיות, לבצע משלוח עסקי על הצד הטוב ביותר.

שליחויות לעסקים – משלוח אקספרס

אחת האפשרויות הפופולאריות עבור שליחויות לעסקים, היא משלוח אקספרס. האפשרות הזו מאפשרת לכם לבצע משלוח מנקודת האיסוף לנקודת קבלת המשלוח תוך יום עסקים אחד. כאשר מדובר בשליחות עסקית עבור הלקוחות שלכם, זו בהחלט אפשרות מהימנה, זריזה, ותוכלו להיעזר בשירות שלנו על מנת להעביר כל מה שתזדקקו לו (עד 20 קילו) במשלוח אקספרס.

שליחויות לעסקים – משלוח מדלת לדלת

אפשרות נוספת, מהימנה ופופולארית לא פחות, היא שליחות מדלת לדלת. משלוחים מדלת לדלת בעצם כשמם כך הם. השליח שלנו יוצא מנקודת האיסוף, ומתאם שעה ומקום מדויקים למסירת המשלוח באופן ישיר. היתרון של שיטה זו על פני משלוח אקספרס, הוא במידה הגבוהה של הדיוק, המשלוח יגיע בשעה שביקשתם, למקום שביקשתם, ויימסר לאדם שביקשתם. זהו בהחלט שירות חשוב עבור עסקים, ואחוז הטעות פה הוא אפסי.

יתרונות נוספים של משלוחים מדלת לדלת נוגעים למידת הפרטיות. אם למשל יש לכם עסק שמוכר תרופות מסוימות, אביזרי מין, או אפילו עסק למכירת מתנות, והלקוחות רוצים שהמסירה תתבצע ישירות לידיים שלהם, המשלוח הזה בהחלט יסייע לכם לשמור על מידה גבוהה של מהימנות ואמינות.

יתרון נוסף של שיטה זו היא במידה הגבוהה אשר מבטיחה את תקינות המשלוח. הסיכוי לחבלה או פגיעה במשלוח כאשר מדובר במשלוח מדלת לדלת הוא אפסי.

שליחויות לעסקים – מסירה משפטית

אחד משירותי שליחויות לעסקים הוא מסירה משפטית. אם העסק שלכם זקוק לבצע מסירה של מסמך משפטי כלשהו, תוכלו לעשות זאת באמצעות מסירה משפטית, בעלת סטנדרטים גבוהים והנחיות ברורות בנוגע לאופן המסירה, אישור המסירה ועוד. זוהי לא שליחות רגילה, הרי אם מדובר בכתב תביעה שתרצו ליידע את הנתבע, חשוב שתדעו ב-100% שהתקבלה לידיים הנכונות, נכון? ישנן פרוצדורות מורכבות על מנת להבטיח כי מסירה משפטית מבוצעת כהלכה, ואתם בהחלט יכולים לסמוך עלינו שנעשה זאת במלוא המקצועיות והמחויבות.

מערכת מעקב דיגיטאלית – חובה עבור שליחויות לעסקים

על מנת להבטיח את השקט שלכם, בכל הנודע לעסקים, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערכת מעקב דיגיטאלית, אשר עוקבת אחר כל משלוח בצאתו לדרך. המערכת החכמה והמקוונת תוכל לספק לכם ידע מדויק בנוגע למקום הימצאו של המשלוח, ובעוד כמה מזן צפוי להגיע ליעדו. אפס עמימות, מאה אחוז מקצועיות.

 

שליחויות לעסקים קטנים מהיום להיום – למה כדאי לכם?

אם ניקח את היתרון המוביל של עסקים קטנים ובינוניים על פניהם של עסקים גדולים, הרי שאלמנט הקשר האישי והתקשורת האנושית הישירה, הם בהחלט יתרון גדול, וחשוב מאוד. כיום, כשתנועה הולכת וגדלה של רכישות מתבצעת דרך האינטרנט, עסקים קטנים יכולים להיעזר בתחום המשלוחים, על מנת לתת את השירות הטוב יותר, המקצועי יותר, ובכל זאת לשמור על פן של קשר אישי ואנושי. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות משלוח מהיום להיום. איך עושים זאת? הנה מידע מועיל.

משלוח מהיום להיום מגדיל את המוניטין העסקי שלכם – ברגע שאתם, כבעלי עסקים, מציעים ללקוחות שלכם שירות משלוחים מקצועי, מהיר, מהיום להיום, אמין ואדיב, זה בהחלט שם אתכם בליגה גבוהה יותר, גם אם אתם עדיין מוגדרים כעסק קטן או בינוני. זה מוסיף למוניטין החיובי של העסק, לתדמית, ולשם הטוב.

משלוח מהיום להיום יסייע לכם לשמור על הלקוחות שלכם קרוב אליכם – במידה והלקוחות שלכם קיבלו שירות מקצועי, ביצעו רכישה וקיבלו אותה היום, זהו הישג משמעותי! בעולם בו תחרות בין עסקים הולכת וגדלה, העובדה כי אתם מקצועיים, זריזים, מבינים את חשיבות הזמן היקר של הלקוחות שלכם, בהחלט תגדיל את הסיכויים באופן משמעותי, שבפעם הבאה שהם יבצעו רכישה, הם יחפשו קודם כל את העסק שלכם, למה? עם הצלחות לא מתווכחים. אגב, יתרון נוסף מתייחס להגדלה הטבעית שמעגל הלקוחות שלכם, על ידי המלצות כנות של לקוחות מרוצים. כולם מנצחים!

שמירה על שקיפות – נגלה לכם סוד. אם יש טריגר שמצליח לשבת על הנקודה ולהפריע להמון לקוחות, הוא נושא השקיפות, ויותר נכון לקורא לזה עמימות. אנשים אוהבים לדעת מה קורה עם החבילה שלהם, מתי היא מגיעה ולאן. לפעמים זה מכיוון שמדובר במשלוח דחוף, לפעמים זה על מנת לדעת מתי עליהם להיות זמינים בבית או במשרד לקבל אותה. פעילות שקופה שמציגה ללקוחות שלכם את הנתונים והיכן נמצאת החבילה, תזכה באמונם! מעקב בזמן אמת באמצעות המערכת הדיגיטאלית שלנו, תשמור על הלקוחות שלכם שקטים ורגועים, עד לביצוע המסירה.

צור קשר

תוכן עניינים

מאמרים אחרונים

שליחויות לכל הארץ במחירים ללא תחרות