שליחויות לחנויות

מחפשים חברת שליחויות לחנויות? הגעתם למקום הנכון!
אצלנו תקבלו שירות מהיר, מקצועי ויחס אישי מרגע קבלת המשלוח ועד מסירתו.

שליחויות לחנויות בכל הארץ!

חברת MyDelivery מציעה את שירותם של הספקים המובילים בתחום השליחויות עבור חנויות בכל רחבי הארץ, עם היתרונות הבאים:

בשנים האחרונות, נהייתה ישראל מעצמת קנייה באתרי האינטרנט הישראליים והעולמיים. קצב החבילות הולך וגובר מחודש לחודש, ולא רק אימפריות כמו אמאזון ועלי אקספרס לוקחות חלק בהעצמה הזו, גם עשרות ואף מאות חנויות מקוונות בישראל נכנסו למשחק, כשדבר אחד משותף לכולם: כולם זקוקים לשירותי משלוח והפצה. בעידן בו כל אחד בעצם יכול להקים חנות אינטרנטית, עיקר העניין הוא שילוח המוצרים באיכות ובמקצועיות. חנויות קטנות שלא יכולות להרשות לעצמן להחזיק מערך שליחים על בסיס קבוע, נאלצות להסתפק בשירותי הדואר, וכבר ראינו שזה לא תמיד עובד. הפיתרון האידיאלי לשליחויות לעסקים עבור מרבית החנויות המקוונות הוא לחבור לחברת שליחויות מקצועית אשר פועלת בכל רחבי הארץ.

היקף הרכישה און ליין בישראל

חברת פייפאל ערכה סקר בשנת 2016, כבר אז נמצא כי כמעט 30% מהישראלים קונים און ליין מאתרים ישראלים בלבד, 55% מהמשיבים סיפרו כי הם רוכשים מאתרים בארץ ומחו"ל. מאז עברו הרבה מים בנהר החבילות, ובשנת 2018, שימו לב, 72 מיליון חבילות עשו דרכן, עבור רכישות און ליין, שני שליש עבור רכישות מחו"ל ועוד שליש עבור רכישות מאתרים מסחריים בארץ. מגוון רחב של חנויות בגדים ונעליים מציעות רכישה און לייו המכס על טלפונים חכמים ונעליים ירד, והמחירים ירדו בהתאם. ללא ספק, אנחנו מעצמת רכישות און ליין, ועימה חשוב לשים דגש על החלק השני של הרכישה: קבלת המוצר בשלמות ובזריזות.

שליחויות לחנויות אונליין – הצורך עלה מהשטח

אם עד לפני מספר שנים, התנועה עבור משלוחים שמתבצעים לאחר רכישות און ליין הייתה מזערית, הרי שכיום, גם בתחום השליחות, החנויות המקוונות מתחרות זו בזו. בעלי העסקים במסחר המקוון מבינים, כי לא מספיק רק לספק מוצר נהדר ללקוחות, אם תספק להם אותו מהיום להיום למשל, אתה בהחלט מנצח. אם המוצר יגיע ללקוחות לאחר שבועיים, ספק גדול אם תקבל מהם הזמנה נוספת בעתיד.

מדוע? אלו החוקים של העידן הדיגיטאלי והמהיר, לקוחות רבים רוכשים פריטים ומוצרים שבגלל סיבות כאלו ואחרות, נדרשים עבורם במיידי. שליחויות לחנויות מספקות מענה מקצועי וזריז עבור הענף הזה, מתוך שמירה על איכות גבוהה ומקצועיות.

שליחויות לחנויות – מדוע זה חשוב כ"כ?

כשמדובר ברכישות און ליין, חנויות רבות נאלצות להתמודד עם סיבוכים כמו חבילות ורכישות שאבדו בדרך, תחרות אדירה עם ספקים נוספים, והמחויבות לשמור על שירות לקוחות ברמה גבוהה. גם אם אתם בעלי חנויות מקוונות ביצעתם את כל המהלך פרפקט, אם החבילה לא הגיעה ליעדה, או הגיעה באופן לא תקין, לא רק שהאחריות מול הלקוח בידכם, רוב הסיכויים שלא תשמעו ממנו יותר. ישראלים רבים, כך נראה, יעדיפו משלו זריז, איכותי, מקצועי, לא פחות מהמוצר אותו הזמינו. מספיקה בדרך כלל פעם אחת לא מוצלחת, על מנת להיפרד מחנות מקוונת אחת, גם אם עשתה הכל "לפי הספר"..

מה הקריטריונים לבחירה מוצלחת של חברת שליחויות לחנויות?

התאמה לאופי המוצרים בחנות

חברת שליחויות מקצועית תקבל מכם פרטים לגבי אופי החנות, המוצרים, גודל ומשקל, ומה לוחות הזמנים עבור ביצוע המשלוחים.

מחירים אטרקטיביים לחנויות מקוונות

מכיוון שמדובר בשליחויות על בסיס קבוע, כדאי למצוא חברת שליחויות שבאה לקראת חנויות מקוונות במחירים נוחים.

ניסיון בעבודת שליחויות לחנויות מקוונות

אל תתפשרו בנושא זה, מדובר בעולם שלם וחברת שליחויות שלא מנוסה בעולם הזה, יכולה לעכב אתכם ולבצע טעויות מול הלקוחות. חברת שליחויות לחנויות שמנוסה בהתנהלות בעולם השילוחים של חנויות און ליין, תדבר את השפה שלכם ותוכלו לרוץ יחד.

זמינות וכוח אדם

חשוב שתמצאו חברה זמינה, בעלת כוח אדם רחב שיכולה לספק לכם שליחויות בכל יום, בכל שעה, לכל מקום.

כל הסיבות לבחור בנו

למה לבחור בחברת השליחויות של MY DELIVERY?

הזמנה ידידותית לכולם​

הספקים שלנו מבצעים שירותי שליחויות עבור אנשים פרטיים, חברות, ובעלי עסקים, בממשק ידידותי שמתאים לכולם.​

יעילות ומהירות

מחפשים פיתרון מהיר של שליחות מהיום להיום? בשביל זה אנחנו כאן! אנחנו עובדים עם חברות משלוחים שיספקו לכם משלוחים מהירים במחירים ידידותיים והוגנים.

שקט וביטחון בהזמנה שלכם

כל ההזמנות שלנו יגיעו ליעדן במועד, וימסרו כהלכה. אתם יכולים להיות רגועים, כי המשלוח שלכם בידיים טובות.

זמינות ומענה אישי על שאלות

שירות הלקוחות זמין באמצעים הנוחים לכם. אפשר לפנות אלינו בטלפון, בוואטס-אפ או במייל.

שליחויות בכל הארץ

הגבולות למשלוחים שלנו הם גבולות המדינה, בתוכה החבילות שלכם יגיעו לכל מקום! חברות המשלוחים שלנו יספקו לכם את החבילות בכל אזור בארץ (ייתכנו מקרים שבהם משלוחים מהיום להיום יסופקו באזורי חלוקה ספציפיים - שווה לבדוק איתנו).

צוות מקצועי ואמין

יש לנו שליחים מקצועיים ומוכשרים, שעושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר, ותמיד עם חיוך ובסבר פנים יפות! כל חברות המשלוחים שלנו הן חברות מקצועיות ובעלות ניסיון רב בתחום. המשלוח שלכם בידיים טובות.

נגישות

למשלוח מהיר - בקליק!

שליח בשיא המהירות
לשליחויות בכל הארץ לחצו כאן