משלוחים בארץ

מחפשים שליחות בארץ עם חברה אמינה ומקצועית? הגעתם ליעד!

קבלו הצעה למשלוח בכל מקום בארץ

חברת My Delivery משדכת בין ספקים מובילים לבין לקוחות, המספקים שירותי משלוחים בארץ, כולל משלוח אקספרס, מסירה משפטית, משלוחים מהיום להיום, ואת כל סוגי המשלוחים!

השירותים מיועדים ללקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ומוסדיים, בכל מקום בארץ, ברמה הגבוהה ביותר! ספקים מנוסים, מהימנים ומוכשרים, מוכשרים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בזריזות, ביעילות, ולא פחות חשוב, עם חיוך!

אם אתם מחפשים חברת משלוחים בארץ, אנו מבטיחים לחבר ביניכם לבין הספקים שיעניקו לכם את השירות המקצועי ביותר , בכל ההיבטים האפשריים:

הזמנה חד פעמית

לעתים קרובות, לא תצליחו למצוא שירות משלוחים בקלות ללא מינוי בחברה. אם אתם זקוקים למשלוח חד פעמי, תוכלו להיעזר בשירות הספקים שלנו ללא צורך במינוי או הרשמה כלקוחות קבועים.

שליחויות בכל חלקי הארץ

לפני חדרה ואחרי גדרה, יש עולם שלם, ואנו יודעים זאת. לעיתים קרובות, תושבי הדרום מקופחים בשל המרחק המשמעותי בו הם נמצאים מהמרכז, ואנו לא סבורים כי זה צריך להיות כך. הספקים שלנו מציעים משלוחים בארץ לעוטף עזה, באר שבע, רמת נגב, הערבה, וכמובן אילת. הספקים שלנו מציעים משלוחים באיזור מזרח ירושלים, יהודה ושומרון, ומבטיחים לכם שירות מקצועי, שכולל התנהלות בשטח מול מפות תצ"א ומודיעין.

התאמה אישית

אנו מתאימים את עצמנו ללקוחות מתוך הבנה כי לכל לקוח יש סטנדרטים ונקודות שחשובות לו. אנו כאן כדי לחבר ביניכם לבין הספקים הטובים, המקצועיים והמנוסים ביותר.

שירות ידידותי ואדיב

שירות הלקוחות שלנו בטלפון ובאמצעים הדיגיטאליים, כמו גם צוות הבלדרים שלנו, יודעים כי ללא שירות אדיב, כל שאר היתרונות לא שווים הרבה. בסופו של דבר החיוך, הסבלנות, המילה הטובה, האכפתיות, הם אלו שמבדילים חברת שליחויות ממוצעת, לבין חברת משלוחים אשר פועלת הרבה מעל הממוצע. אנו מבינים זאת ומבטיחים לתת לכם שירות אדיב וידידותי, לאורך כל הדרך. בין אם מדובר בהזמנה חד פעמית, ובין אם מדובר בלקוחות קבועים שנהנים מהשירותים שלנו לאורך זמן.

זריזות

אתם קובעים מתי החבילה יוצאת ומתי חשוב לכם שתגיע ליעדה. ניתן לבצע שליחות מהיום להיום, כמו גם שליחות רגילה, אשר תספק את החבילה ליעדה בתוך מספר ימים. אתם מחליטים מה הקצב, ולפי הנתונים שאתם תקבעו, נתאים עבורכם את השירות המתאים.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות ב-3 שלבים פשוטים

משלוחים בארץ עם ראש שקט!

נגישות