משלוחים בארץ

מחפשים חברת משלוחים בארץ? הגעתם למקום הנכון!
אצלנו תקבלו שירות מהיר, מקצועי ויחס אישי מרגע קבלת המשלוח ועד מסירתו.

חברת My Delivery משדכת בין ספקים מובילים לבין לקוחות, המספקים שירותי שליחויות בארץ, כולל משלוח אקספרס, מסירה משפטית, משלוחים מהיום להיום, ואת כל סוגי המשלוחים. כיום יש לא מעט חברות משלוחים בארץ – ואתם רוצים להיות בטוחים שבחרתם בחברה אמינה ומקצועית, ושהמשלוח שלכם יגיע ליעדו בזמן ובשלמותו.

השירות מיועד ללקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ומוסדיים, בכל מקום בארץ, ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן יחס אישי לכל לקוח. ספקים מנוסים, מהימנים ומוכשרים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בזריזות, ביעילות, ולא פחות חשוב, עם חיוך!

כל הסיבות לבחור בנו

למה לבחור בחברת השליחויות של MY DELIVERY?

הזמנה ידידותית לכולם​

הספקים שלנו מבצעים שירותי שליחויות עבור אנשים פרטיים, חברות, ובעלי עסקים, בממשק ידידותי שמתאים לכולם.​

יעילות ומהירות

מחפשים פיתרון מהיר של שליחות מהיום להיום? בשביל זה אנחנו כאן! אנחנו עובדים עם חברות משלוחים שיספקו לכם משלוחים מהירים במחירים ידידותיים והוגנים.

שקט וביטחון בהזמנה שלכם

כל ההזמנות שלנו יגיעו ליעדן במועד, וימסרו כהלכה. אתם יכולים להיות רגועים, כי המשלוח שלכם בידיים טובות.

זמינות ומענה אישי על שאלות

שירות הלקוחות זמין באמצעים הנוחים לכם. אפשר לפנות אלינו בטלפון, בוואטס-אפ או במייל.

שליחויות בכל הארץ

הגבולות למשלוחים שלנו הם גבולות המדינה, בתוכה החבילות שלכם יגיעו לכל מקום! חברות המשלוחים שלנו יספקו לכם את החבילות בכל אזור בארץ (ייתכנו מקרים שבהם משלוחים מהיום להיום יסופקו באזורי חלוקה ספציפיים - שווה לבדוק איתנו).

צוות מקצועי ואמין

יש לנו שליחים מקצועיים ומוכשרים, שעושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר, ותמיד עם חיוך ובסבר פנים יפות! כל חברות המשלוחים שלנו הן חברות מקצועיות ובעלות ניסיון רב בתחום. המשלוח שלכם בידיים טובות.

נגישות

למשלוח מהיר - בקליק!

שליח בשיא המהירות
לשליחויות בכל הארץ לחצו כאן