מחירון שליחויות

הצעת מחיר לכל סוגי השליחויות תוך 20 שניות!

time

משלוחים מהיום להיום

security officer

שליחויות לעורכי דין

משלוחים לחנויות

pizza slice

משולחים למסעדות

delivery fast

שליחויות אקספרס

gift exchange

שליחות מתנות לעובדים

bank statement

אישור מסירה משפטי

medical clipboard

שליחויות רגישות מדלת לדלת

כשהקמנו את חברת השליחויות שלנו, דבר אחד היה לנו ברור: חשוב לנו להציע מחירים הוגנים וטובים ללקוחותינו, בהתחשב בהיצע הרב של חברות משלוחים שקיימות בארץ. אנו משתדלים לתת מחירון שליחויות ההוגן והטוב ביותר בארץ, כדי שכולנו נרוויח מזה! אתם תוכלו לקבל שירותי שליחויות במחירים מתקבלים על הדעת, ואנחנו נוכל להתפרנס בכיף מהשירותים שאנו מציעים!

מחירון משלוחים לפי סוגי השליחויות שלנו

אנו מתאימים מחירון משלוחים בהתאם לסוגי השליחויות שקיימות, ושאנו מעניקים ללקוחותינו. בין היתר תוכלו ליהנות משירותי משלוחים מהביום להיום, משלוחים מדלת לדלת, משלוחי אקספרס, שליחות משפטית ועוד. עלות כל שליחות מורכבת ממספר פרמטרים עליהם נפרט בהמשך ואתם יכולים להקליד את הנתונים ולקבל את הפרטים בשקיפות מלאה ומהימנה.

מה הפרמטרים שקובעים מחירון שליחויות?

סוג המשלוח

ישנם כמה סוגים של משלוחים, בעלי תעריפים שונים. למשל מסירה משפטית אינה זהה בתעריף שלה למשלוח אחר, אפילו משלוח אקספרס, או משלוח מהיום להיום. מסירה משפטית דורשת וידוא כי מסמך משפטי מסוים הגיע לידיים הישירות של הנמען, והשליח נדרש למלא הצהרה בנושא זה.

מרחק מנקודת איסוף לנקודת מסירה

משלוח שיוצא מתל אביב ונמסר בהרצליה, לעומת משלוח שיוצא מתל אביב ונמסר בבאר שבע, אינם בעלי אותו תעריף, וזה מובן. המרחק מנקודת האיסוף לנקודת המסירה הוא אחד הפרמטרים שקובעים מחירון שליחויות.

גודל המשלוח

משלוח שיוצא מתל אביב ונמסר בהרצליה, לעומת משלוח שיוצא מתל אביב ונמסר בבאר שבע, אינם בעלי אותו תעריף, וזה מובן. המרחק מנקודת האיסוף לנקודת המסירה הוא אחד הפרמטרים שקובעים מחירון שליחויות.

מידת הדחיפות למסירת המשלוח

משלוח מדלת לדלת, המחייב את השליח לאסוף מנקודה א' המדויקת לנקודה ב' המדויקת גם כן, ולמסור לידיו של אדם מסוים, לא זהה לתעריף של משלוח רגיל שיכול להתבצע מהיום בטווח של הימים הקרובים.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות ב-3 שלבים פשוטים

מחפשים שליחות מכל סוג שהוא?

אל תבצעו משלוח לפני שביצעתם השוואת מחירי משלוחים

כיצד מבצעים השוואת מחירי משלוחים? קודם כל, אתם רושמים לעצמכם את הנתונים של המשלוח:

  • כתובת איסוף
  • כתובת מסירה
  • גודל החבילה
  • סוג המשלוח
  • מידע נוסף או הערות חשובות

רוב האתרים, מבקשים מכם למלא את הנתונים הללו כדי לקבל מחיר למשלוח מסוים. אתרים שאינם נוהגים בשקיפות ולא מספקים מחשבון לחישוב עלות המשלוח על פי הקלדת הנתונים האלו, אנו לא בטוחים שזוהי חברה שתרצו להתקרב אליה, מבחינת אמינות ומהימנות. חברה רצינית למשלוחים פועלת על פי סטנדרטים ברורים ונהלים ידועים מבחינת מחירון שליחויות ותעריפים.

מה שיש לעשות הוא להקליק את הנתונים במחשבון ולקבל את התוצאה. כך תוכלו לערוך השוואת מחירי משלוחים בין האתרים שיש. אנו מבטיחים לכם כי לאחר שתאספו נתונים, תיווכחו לדעת, כי חברתנו מציעה שירות מצוין, במחיר מצוין לא פחות!

מחירון שליחויות בתוך העיר

לבסוף, המלצה חמה מאיתנו לשירות ששמנו לב כי הוא אפקטיבי ויעיל מאוד בערים רבות ברחבי הארץ! לפעמים אנו סבורים כי על מנת להעביר דבר כלשהו בתוך העיר, עדיף לנו לבצע זאת בעצמנו. אנו שוכחים כי מדובר בפקקים, חיפוש חנייה, תשלום על חנייה, ולא בטוח עד כמה זה משתלם, נכון אנו ממליצים לכם ליהנות משירותי שליחויות בתוך העיר, עם מחירון שליחויות נוח במיוחד, שיחסוך לכם זמן יקר, כסף, ויואיל לשלוות הנפש שלכם, אנחנו בטוחים!
קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות ב-3 שלבים פשוטים

מחפשים שליחות כלשהי?

נגישות