למה לעבוד עם MyDelivery?

הסטארטאפ של המשלוחים

הכל התחיל ביום בהיר אחד ובו נתקענו עם שליחות שצריכה להגיע ממקום למקום, ללא מענה. מוצר מוכן אצל היצרן ביישוב ליד אריאל, היה אמור להגיע לשדרות. התחלנו לעשות טלפונים לחברות משלוחים.
החברה הראשונה אליה התקשרנו אמרה שאינם עובדים עם מזדמנים אלא רק עם חברות.
החברה השניה אמרה שאינם עובדים בדרום.
החברה השלישית אמרה שיוכלו לבצע את השליחות בעוד 3 ימים.

אחרי שלקחנו אוויר, התחלנו לבדוק מול חברים ומכרים, וראינו כי תחום השליחויות בישראל, איך להתנסח בעדינות, לא ממש בא לקראת מי שמחפש פיתרון מהיר, גמיש, מקצועי, שסוגר פינה, וגם מוכן לשלם מה שצריך תמורת השקט הזה.
חברת My Delivery הוקמה כסטארט אפ ישראלי, שבא לתת מענה מקצועי ואיכותי בתחום השליחויות בישראל, לכולם, בכל הארץ, בכל השנה (מלבד שבתות וחגים כמובן).

הערכים אותם אנו רואים לנגד עינינו בתחום השליחויות בישראל, ואותם התחייבנו לקדם הם:

  • שקט וביטחון בהזמנה שלכם – מהרגע שההזמנה שלכם נקלטה במערכת, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים, היא בידיים הטובות ביותר, בדרך ליעדה!
    יעילות ומהירות – אנחנו מבינים שהזמן שלכם יקר, ושהשליחות הזו צריכה לצאת היום!
  • הזמנה ידידותית לכולם – בין אם אתם עצמאיים, חברה, או פשוט אנשים שמבקשים שליחות, הממשק הידידותי שלנו פתוח לכולם במחשב או בטלפון!
  • שליחויות בכל הארץ – בצפון, בדרום, ובכל הפריפריה, אנחנו לרשותכם, מבצעים שליחויות בכל הארץ.
  • זמינות ומענה אישי על שאלות – שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם למענה על כל שאלה ובקשה, באמצעים הנוחים לכם: טלפון, מייל, וואטסאפ.
  • צוות מקצועי ומסביר פנים – השליחים שלנו תמיד עם חיוך, תמיד עם מצב רוח טוב, ויודעים לעשות את העבודה שלהם על הצד המקצועי והאדיב ביותר!
  • ביצוע שליחויות משפטיות – חברתנו מיומנת בביצוע שליחויות משפטיות על הצד הטוב ביותר, תוך הבנת החשיבות של שליחות זו, בכל רחבי הארץ!

אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולקבל את השירות המקצועי ביותר, האיכותי ביותר, האדיב ביותר, בזמן הקצר ביותר!

שליחויות לכל הארץ במחירים ללא תחרות

Open chat
לשליחויות בכל הארץ לחצו כאן
Powered by